Typografická Beseda

Switch to desktop Register Login

Nacházíte se na stránkách, které mohou být zdrojem podkladů k výuce typografie. Nejnovější aktuality z oboru typografie a Typografické Besedy.

Podřazené kategorie

Polygrafie (1)

Polygrafie je výrobní obor, který zpracovává a tiskem rozmnožuje textové a obrazové předlohy. Zahrnuje tyto základní výrobní fáze: zhotovování tiskových forem, tisk, dokončovací výroba a přidružené odborné činnosti.

Zobrazit ...

Typografická Beseda (37)

Obraťte se na nás se svými problémy na vašich pracovištích a ve vašich organizací, a my se budeme snažit vám pomoci v rámci našich možností, pomocí našich právníků a našeho kolektivu kolegiálního shromáždění, předsedy i sekretariátu svazu.

Zobrazit ...

Právní poradna (4)

Vážené kolegyně, vážení kolegové, v této rubrice vám dáváme k dispozici telefonní čísla na JUDr. Hološovou, které se můžete přímo zeptat na vyřešení vašich problémů. Také zde budeme uveřejňovat některá závažná právní temata, která by vás mohla zajímat a také by vám mohla pomoci ve vaší práci.

JUDr.Hološová : +420724025178, +420234462619

Zobrazit ...

Typografické Listy (0)

Vážené kolegyně, vážení kolegové, polygrafie v českých zemích měla a má bohatou historii. Práce českých typografů, tiskařů a knihařů se proslavila v celé Evropě a byla a je velice uznávána. Proto jsme na našich webových stránkách otevřeli kapitolu „Historie“, kde se budeme snažit vás seznamovat díky našemu archivu se životem a prací starých „fachmanů“. A také se spolkovým životem členů Typografické Besedy z let dávno minulých. Přejeme vám hezký zážitek při čtení těchto historických dokumentů. Antonín Pokorný.

Zobrazit ...

© FABER VISUM | All rights reserved.

Top Desktop version